Systemy chłodnicze i klimatyzacyjne – od firmy z Ełku

Naszym priorytetem jest zadowolenie osób, które skorzystały z usług Zakładu usług chłodniczych Paszkowski z Ełku, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprzedaż, montaż i naprawa klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych przebiegały szybko i sprawnie. W zakresie naszej działalności mieszczą się również takie usługi, jak przeglądy i czyszczenie klimatyzacji. Służymy doradztwem zarówno przy zakupie klimatyzatorów, jak i przy doborze mebli chłodniczych. Oferta sprzedażowa firmy obejmuje też specjalistyczne urządzenia chłodnicze, takie jak: schładzarki do mleka oraz wytwornice wody lodowej. Dzięki wieloletniej działalności potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy!

Jeśli mają Państwo jakieś pytanie dotyczące oferowanych przez nas usług z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji, zachęcamy do przesyłania ich poprzez zamieszczony poniżej formularz. Zapewniamy, że odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Usługi z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa – kontakt:

Godziny pracy:

poniedziałek – niedziela 07.00 – 20.00

Zapytaj o serwis klimatyzacji

Jeśli mają Państwo jakieś pytanie dotyczące oferowanych przez nas usług z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji, zachęcamy do przesyłania ich poprzez zamieszczony poniżej formularz. Zapewniamy, że odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Zakład usług chłodniczych Paszkowski

ul. Łukasiewicza 3 19-300 Ełk
Telefon: (87) 610 66 88
E-mail: phucik@wp.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy

Znajdź nas na mapie

Pokaż na większej mapie